Dzień Edukacji Narodowej w Publicznym Gimnazjum w Tomawie

Dzień Edukacji Narodowej to coroczne święto całej społeczności szkolnej. Z tej okazji odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Na krótką część artystyczną zaprosili konferansjerzy – Andżelika Dorosławska i Katarzyna Wojtyła.

Życzenia i słodkie upominki złożone przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego były wyrazem podziękowania pracownikom oświaty za trud i serce włożone w nauczanie i wychowanie. W dalszej części uroczystości pani dyrektor Anna Wojakowska-Wolska wręczyła pracownikom szkoły nagrody i życzyła dalszych sukcesów.  Akademia przebiegła w miłej atmosferze. Na twarzach zebranych dało się zauważyć radość i wzruszenie, a serca wszystkich przepełnione były serdecznością. Dopełnieniem całości były ciasto i kawa przygotowane przez Radę Rodziców. Imprezę, zgodnie z tradycją, przygotował SU pod kierunkiem pani Aldony Szyl.