Bal karnawałowy

Przed feriami w Publicznym Gimnazjum im. gen. Stefana „Grota” Roweckiego w  Tomawie odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia społeczności szkolnej towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Udekorowana sala, migające światła zachęcały do wspaniałej zabawy. W szkole zaroiło się od przebierańców.

Można było spotkać księżniczki, czarodziejów, kabareciarzy, zakonników, kangury, diabły, sportowców i inne dziwne „stwory”. Stroje uczniów były przeróżne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Gimnazjaliści bawili się znakomicie. Były korowody, kółeczka, kaczuszki, pociąg czy tańce w parach. Zabawa stała się także okazją do wykonania pamiątkowych zdjęć w  karnawałowych przebraniach.

Niestety radosna zabawa musiała się skończyć, ale wszyscy w dobrych nastrojach powrócili do domów. Tegoroczna dyskoteka karnawałowa należała do udanych. Nadszedł czas ferii zimowych - niewątpliwie zasłużonego odpoczynku po I półroczu nauki. Ferie trwać będą od 11 lutego 2019 r. do 24 lutego 2019 r.

Wszystkim uczniom życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku.