POBYT W ENERGYLANDII W ZATORZE

W dniu 22 maja 2019 r. uczniowie Gimnazjum w Tomawie wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Energylandii w Zatorze. Mimo, że prognozy pogody na ten dzień nie przedstawiały się optymistycznie, to na miejscu powitała wszystkich słoneczna aura, która była wręcz idealna do wspaniałej zabawy.

Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 30 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Gimnazjaliści przez blisko 6 godzin, korzystali z tych wszystkich atrakcji a główne kryterium wyboru stanowiły jedynie preferencje indywidualne i predyspozycje zdrowotne.

Zmęczeni, ale pełni wrażeń wszyscy uczestnicy wycieczki szczęśliwie powrócili do domu. Była to ostatnia wycieczka, która tradycyjnie organizowana jest dla klas trzecich z okazji zakończenia nauki w gimnazjum. Uczniom towarzyszyły w tym dniu Dyrektor Szkoły p. Anna Wojakowska- Wolska oraz wychowawcy klas trzecich p. Teresa Madej i p. Agnieszka Baran.