Jesteś tutaj:Start

odbędzie się

22 marca (piątek) 2019 r. o godz. 15.00

MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 28 lutego 2019 roku w Rozprzy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego LZS w halowej piłce nożnej chłopców. Wśród drużyn biorących udział w  rozgrywkach znalazły się: Dąbrowa nad Czarną, Gomulin, Rozprza, Sulejów i Tomawa.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Konkurs ortograficzny, odbywający się corocznie w naszej szkole, wpisał się już w jej  tradycję. Toteż, aby tradycji stało się zadość, został on przeprowadzony również w bieżącym roku szkolnym.

Wycieczka do Łodzi, czyli aktywny początek zimowych ferii

W piątek 8 lutego 2019 r. gimnazjaliści z Publicznego Gimnazjum w Tomawie uczestniczyli w szkolnej wycieczce do Łodzi. Głównym założeniem wyjazdu było propagowanie zdrowego i aktywnego wypoczynku, szczególnie w kontekście rozpoczynających się zimowych ferii.

Bal karnawałowy

Przed feriami w Publicznym Gimnazjum im. gen. Stefana „Grota” Roweckiego w  Tomawie odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia społeczności szkolnej towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Udekorowana sala, migające światła zachęcały do wspaniałej zabawy. W szkole zaroiło się od przebierańców.

Spotkanie z doradcami zawodowymi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Piotrkowa Trybunalskiego

Dnia 25 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie uczniów z doradcami zawodowymi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Piotrkowa Trybunalskiego.Celem tego spotkania było zapoznanie młodzieży z dalszymi możliwościami ich edukacji a także pomoc w podjęciu jak najlepszej decyzji dotyczącej wyboru szkoły ponadgimnazjalnej.