Jesteś tutaj:Start / Aktualności

MISTRZOSTWA POWIATU PIOTRKOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 28 lutego 2019 roku w Rozprzy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego LZS w halowej piłce nożnej chłopców. Wśród drużyn biorących udział w  rozgrywkach znalazły się: Dąbrowa nad Czarną, Gomulin, Rozprza, Sulejów i Tomawa.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Konkurs ortograficzny, odbywający się corocznie w naszej szkole, wpisał się już w jej  tradycję. Toteż, aby tradycji stało się zadość, został on przeprowadzony również w bieżącym roku szkolnym.

Wycieczka do Łodzi, czyli aktywny początek zimowych ferii

W piątek 8 lutego 2019 r. gimnazjaliści z Publicznego Gimnazjum w Tomawie uczestniczyli w szkolnej wycieczce do Łodzi. Głównym założeniem wyjazdu było propagowanie zdrowego i aktywnego wypoczynku, szczególnie w kontekście rozpoczynających się zimowych ferii.

Bal karnawałowy

Przed feriami w Publicznym Gimnazjum im. gen. Stefana „Grota” Roweckiego w  Tomawie odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia społeczności szkolnej towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Udekorowana sala, migające światła zachęcały do wspaniałej zabawy. W szkole zaroiło się od przebierańców.

IV piotrkowski festiwal nauk technicznych

W dniu 30 stycznia 2019r. uczniowie naszego gimnazjum w towarzystwie ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Łękach Szlacheckich oraz Szkoły Podstawowej w Trzepnicy wzięli udział w IV piotrkowskim festiwalu nauk technicznych. Festiwal organizowany jest przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim i ma na celu promowanie kształcenia technicznego.