• Kontrast:
  • Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++

WSPOMNIENIA ABSOLWENTÓW

 „Było świetnie. Wszyscy się znaliśmy,  nie to co teraz. Każdy poszedł do innej szkoły i nikogo się tam nie zna ;D Było również o wiele łatwiej sobie poradzić  z nauką ;D  Nauczyciele – jedyni w swoim rodzaju ;) Czas gimnazjum zapamiętam jako jeden z lepszych okresów w moim życiu ; ).” Jacek Cichoń (absolwent 2009/2010)

 

 

Czasy gimnazjalne wspominam bardzo miło, spędziłam tam naprawdę świetne trzy lata mojego życia, chętnie bym czasami wróciła do tamtego czasu, znajomych i rzeczywistości, bo od ukończenia gimnazjum wiele się pozmieniało... Dla mnie życie gimnazjalisty, w porównaniu z obecnymi wyzwaniami, było bajką:).” Milena Gładysz (absolwentka 2008/2009)

 

 

 

 „Życie gimnazjalisty wspominam jako bardzo fajny okres mojego życia. Teraz uczęszczam do Technikum menadżersko-usługowego wraz z moimi koleżankami z gimnazjum...  z tego powodu bardzo się cieszę ....” Kalina Dawidowicz (absolwentka 2009/2010)

 

 

 „Życie gimnazjalisty jest cudne, ale mówiąc poprawnym językiem: życie gimnazjalisty wspominam jako okres beztroski, zabawy i odrabiania prac domowych o przyzwoitej porze. :) Porównując ze stanem obecnym, w gimnazjum czułam się jeszcze dzieckiem, ponieważ nie musiałam podejmować tak znaczących decyzji, jakie podejmuję teraz.  Ponadto, nasze gimnazjum jest dość małe i wszyscy się znaliśmy, co potęgowało wrażenie, że ta szkoła to twój drugi dom, twoja klasa (moja była świetna) to twoja rodzina, a nauczyciele są naszymi ciotkami i wujkami, z którymi zawsze można było się porozumieć. ;Dlatego też gimnazjum wspominam z czułością i robię to bardzo często. :)”” Małgorzata Aleksandrowicz (absolwentka 2009/2010)

 

 

„Nie licząc studiów, które trwają, to gimnazjum było najfajniejszym okresem w edukacji, chętnie by się do tego wróciło. Obecnie jestem studentką drugiego roku dziennych studiów licencjackich Wydziału Ekonomiczno- Socjologicznego na Uniwersytecie Łódzkim, a mój kierunek to Gospodarka Przestrzenna, specjalność - Zarządzanie miastem i regionem.” Aleksandra Hajniak (absolwentka 2006/2007)

 

 

 

„Życie gimnazjalisty hmm...wspominam je bardzo miło, codziennie w szkole działo się coś zabawnego, a i samej nauki nie było zbyt wiele, wystarczyło w zasadzie pamiętać coś z lekcji, by być przygotowanym na następny raz, dlatego też w porównaniu do późniejszych lat, wolnego czasu było baaaardzo dużo..” Kamila Socik (absolwentka 2007/2008)

 

 

„Bardzo mile wspominam okres gimnazjum, to była odmiana po podstawówce. Nowe znajomości, nowe otoczenie. Mimo, że to były młodzieńcze lata, to czułem się jakbym wkraczał w dorosłość. Mimo tego, że nie zawsze było kolorowo i czasem zdarzały się niepowodzenia mniejsze czy większe, to z całą pewnością dziś mogę powiedzieć, że tęsknię za tą beztroską i prawie rodzinną atmosferą w gimnazjum, gdzie wszyscy wszystkich znali. Najmilej z całego okresy gimnazjum wspominam zloty LZS, sami wiecie dlaczego :) J .” Jacek Rybak (absolwent  2005/2006)

 

 

 

„Życie gimnazjalisty wspominam bardzo dobrze... Błogie to były czasy, w porównaniu do życia w liceum. Ale wszystko ma swoje plusy i minusy- na pewno w gimnazjum było znacznie mniej nauki i wszystko było, hmm 'łatwiejsze'. Życie w LO jest zupełnie inne- późne powroty, inny system nauczania itd + to nowi znajomi :D .” Karolina Gątkowska (absolwentka 2009/2010)

 „Życie gimnazjalisty wspominam z sentymentem, dopiero w liceum a potem na studiach przekonujemy się jakie było ono proste i przyjemne, niestety później jest coraz bardziej pod górkę.” Edyta Misztela (absolwentka  2007/2008)

 

 

„Gimnazjum wspominam i będę wspominać jako najlepszy okres szkolny:) . Moja klasa była bardzo zgraną klasą i atmosfera w niej tocząca była wyjątkowo przyjazna. :)..  Pozdrowienia dla 3b(rocznik 1993) i dla najlepszej wychowawczyni pod słońcem Elżbiety Wędzonki.:) Aleksandra Pełka (absolwentka 2008/2009)

 


 

„Życie gimnazjalne wspominam bardzo miło. Ten czas na długo zapadnie w mojej pamięci. Po gimnazjum uczęszczałem do szkoły w Piotrkowie Trybunalskim – Budowlanka. Aktualnie uczę się i pracuję na budowie.” Robert Pędziwiatr (absolwent  2008/2009)

 

 

„Życie gimnazjalne wspominam dosyć dobrze. Dzięki dobremu wykształceniu, którego nauczyłem się dzięki wspaniałemu gronu pedagogicznemu z gimnazjum w Tomawie, zobaczyłem co w życiu jest najważniejsze. Stałem sie dorosły, odpowiedzialna osoba, dla której najwyższym priorytetem stało sie zdobycie jak najlepszego wykształcenia oraz pomoc słabszym i piętnowanym.” Damian Nowak (absolwent 2003/2004)

 


 

„Z pewnością szkołę gimnazjalną zapamiętam na bardzo długo. W przeciwieństwie do liceum wszyscy się znani i byli bardziej zżyci. Nigdy nie zapomnę jaka moja klasa była "niedobra", na szczęście z tego co mi wiadomo większość łobuzów z tamtego czasu już z tego wyrosła:) Bardzo miło wspominam swoja pracę jako redaktor naczelnej gazetki, było to moje pierwsze dziennikarskie doświadczenie, z którego jestem bardzo dumna:) Po gimnazjum dostałam się do ILO w Piotrkowie Trybunalskim. Będąc na profilu humanistycznym rozwinęłam się z pewnością w tym kierunku, gorzej bywało z matmą ;D Na szczęście matura wypadła przyzwoicie;) Atmosfera w szkole była bardzo fajna, ciągłe imprezy/konkursy sprawiły, że te 3 lata minęły bardzo szybko:( Obecnie powoli wkraczam w dorosłe życie. Jestem na administracji, okazjonalnie pracuję, poznaję nowe miasto, a co jakiś czas wpadam na wykłady;) Serdecznie polecam studiowanie:) najfajniejsze życie: z dala od nadzoru rodziców, poznaje się masę fajnych ludzi i... nie trzeba się regularnie uczyć:).” Joanna Dędek (absolwentka 2007/2008)

 

 

„Okres gimnazjum wspominam jako najlepsze lata szkolne w moim życiu. Życie gimnazjalisty w moim przypadku było zdecydowanie udane, pełne ciekawych wydarzeń i co najważniejsze - wspaniałych ludzi. Moja klasa była całkiem zgrana, w końcu znaliśmy się od lat przedszkolnych. Chętnie uczestniczyłam w wycieczkach, zlotach czy konkursach, które szkoła organizowała. Również podobał mi się stosunek nauczycieli, z którymi zawsze mogliśmy porozmawiać na różne tematy, nie tylko związane z nauką i szkołą.  Dzięki temu mam wiele świetnych wspomnień, które na pewno będą mi towarzyszyły bardzo długo.” Angelika Tyszer (absolwentka 2008/2009)

 

 

„Gimnazjum wspominam miło, ale teraz tak naprawdę zaczęło się prawdziwe życie ;D jest ciężko, ale daje się radę. ;) Teraz chodzę do Technikum Menadżersko-Usługowego, technikum hotelarskiego. Pozdrawiam Panią Bogusię ;).” Ewelina Pawulska (absolwentka 2009/2010)


 

„Czasy gimnazjum - miód malina..., żal było odchodzić no ale cóż... no a teraz... jakoś leci, dużo nauki i ogólnie dużo wszystkiego, brak czasu na cokolwiek -.- .” Szymon Kulawiak (absolwent 2009/2010)

 


 

„Życie gimnazjalisty to czas zabawy z rówieśnikami i przede wszystkim przygotowania do szkoły średniej. Ogólnie gimnazjum wspominam całkiem dobrze, poczynając od uśmiechu do chwil smutku ;p Czasem chciałbym wrócić ze względu na mniejszą ilość obowiązków.” Damian Ostalczyk (absolwent 2009/2010)