WYDARZENIA ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

„Ostatni raz z moją klasą”
25.06.2010r. - dzień, w którym wszystkie szkolne obowiązki wędrują na dwumiesięczny urlop. Dzień, w którym ostatni raz przeżyliśmy wspólne chwilę z trzecimi klasami ale i nie tylko. W tym dniu pożegnaliśmy również panią Marię Simkowską, która zakończyła swoje 27 –letnie nauczanie w Publicznym Gimnazjum. Głębokie podziękowania płynące z ust pani Dyrektor, Bożeny Gadomskiej, wychowanków, a także Samorządu Uczniowskiego wzbudziły w nas wszystkich wielkie emocje, które tak naprawdę uświadomiły nam, jak wiele znaczyła , znaczy i będzie znaczyła dla wszystkich pani Simkowska. Za wieloletnią pracę dydaktyczno – wychowawczą jeszcze raz – Dziękujemy!

Rajd rowerowy (Zalew Cieszanowicki)

W miniony piątek, 18 czerwca 2010 roku, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rajdzie rowerowym zorganizowanym przez panie: Annę Wojakowską - Wolską, Agnieszkę Baran oraz Wiolettę Jędruszek. Uczestnicy imprezy wyruszyli z Trzepnicy o godz. 8.00 i udali się nad Zalew Cieszanowicki.

Dzień Dziecka

"Dzieci mają wręcz cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko, w co tylko zapragną." Dzień Dziecka - dzień, w którym każde małe i duże dziecko wraca myślami do przeszłej, jakże fantastycznie kolorowej epoki, jaką jest dzieciństwo. 1 czerwca zobowiązuje! Nasza szkoła jak co roku obchodzi tą chwilę bardzo wyjątkowo. Nie obyło się bez konkurencji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich uczniów. Każda klasa począwszy od pierwszych do trzecich uczestniczyła w dwóch przypisanych konkurencjach

VIVI Powiatowy Przegląd Zespołów Wokalnych, Instrumentalnych i Tanecznych

Dnia 5.06.2010r. w Woli Krzysztoporskiej odbył się VI Powiatowy Przegląd Zespołów Wokalnych, Instrumentalnych i Tanecznych. Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim. Młodzież mogła przedstawić swój dorobek artystyczny.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

ZAGRAJMY RAZEM 10 stycznia.

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko zbiórka pieniędzy na wspaniały cel, ale także możliwość bycia razem, łączenia się wszystkich Polaków jedną, wspaniałą ideą przyjaźni, muzyki i niesienia pomocy.